ביקור רופא- הוצאת גימלים

ביקור רופא הוא ללא ספק הסיוט הגדול של כל חייל בדרך להוצאת הגימלים המיוחלת.
אז בואו נכיר ונבין לעמוק בעצם על מה מדובר.

ביקור רופא, היא רשת הרפואה שקיבלה את הזיכיון לספק שירותי רפואה לחיילים שהם בבית בחופשה (אם זה יומיות, רגילה, חגים וכו’).
זה המקום היחיד שחייל יכול לפנות אליו שהוא לא בבסיס, כמובן שבמקרה חירום אפשר וצריך להגיע ישר לבית חולים אך במקרי שגרה הצבא צריך קודם ללכת לביקור רופא ורק עם מפנים שם לטיפול בהול במיון אפשר לקבל שם טיפול במימון הצבא.

אז אתם בבית היום יום חמישי ואתם צריכים לחזור מרגילה לסגור שבת בבסיס, וכל מה שמפריד בנכם לבין המשך חופש בבית זה עוד יום חופש אחד שאפשר לקבל בעזרת גימל אחד!
אז אתם מחליטים לפנות לביקור רופא ולנסות את מזלכם.
הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה לברר היכן שוכן הסניף שקרוב לביתכם ולברר את שעות הפתיחה של הסניף (שימו לב שלפעמים הסניף פתוח אך לא מקבל חיילים- תבדקו מתי בדיוק שעות קבלת חיילים).
לאתר של ביקור רופא לחצו פה.

השלב השני הוא הגעה למרפאה, כניסה ולקיחת מספר במכונת המספרים.
שתורכם יגיע ראשית תגיעו לבדיקת מדדים אצל אח\אחות\חובש\חובשת ולאחר מכן יזמנו אותכם לבדיקת רופא.

יש לציין שהרופאים במרפאה מאומנים מאוד ועייפים כבר מכל החיילים שמנסים להוציא מהם גימלים. צריך לבוא מאוד נחוש ומשכנע בשביל להצליח, לרוב אם תגיעו עם אחד ההורים זה ייתן השפעה מאוד טובה על הפגישה.

לחצו פה לצפייה בשיטות להוצאת גימלים.
ולחצו כאן להבין יותר על תהליך הוצאת הגימלים.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

עוד טיפים וכתבות מעניינות!

איך להוציא גימלים ביחידה

קבלת גימלים ביחידה היא חלום רטוב של כל חיילת בצה”ל.אין כמו לקבל את הגימלים “במגרש הביתי” שלך. למעשה בשביל להוציא גימלים בתוך היחידה יש מספר

קראו עוד »

גימלים על טחורים

שואלים אותנו הרבה: “איך מוציאים גימלים על טחורים” או “כמה גימלים מקבלים על טחורים”.לפני שנענה על השאלה צריך להבין קודם כל במה מדובר- מזה טחורים?אז

קראו עוד »
סגירת תפריט