איך להוציא גימלים במיון

אז מה כל כך מיוחד בגימלים במיון ולמה זה מעניין כל כך את החיילים השונים? למה להתאמץ וללכת עד המיון ולא פשוט ללכת להוציא גימלים בביקור רופא?

אז ככה, הסיבה שגימלים במיון קורצים לכולם, היא שברגע שמגיעים למיון מדובר ברופאים אזרחיים, שלא רגילים שמנסים לרמות אותם כל היום ובכללי הם הרבה יותר נחמדים ומעריכים.
אז לרוב ברגע שתגיעו למיון כנראה שבסופו של דבר תקבלו גימלים.

אז איך עובד התהליך, ראשית- האופציה הראשונה של חייל היא הוצאת גימלים בבסיס או בביקור רופא (אם תרצו לקרוא קצת בדיוק מה התהליך לחצו כאן), הרופאים של הצבא ושל ביקור רופא הם הרופאים המוסמכים היחידים “שיכולים לטפל” בחיילים צה”ל.

*אם חייל ילך ישירות למיון הוא יחויב בכסף ולא בטוח שהצבא יחזיר לו (כמובן שבמקרי חירום אין מה להתלבט בכלל- ולרוץ למיון).

יש כמה אופציות להגיע למיון:
1) אם אתם נמצאים בבסיס קטן\ אתם יודעים שאין רופא כרגע בבסיס, אם תתלוננו, בסופו של דבר יהיו חייבים לפנות אותכם.

לרוב יפנו אותכם למיון. משם הדרך מאוד קצרה, קצת תלונות על משהו מסויים בסופו של דבר יעשו לכם קצת בדיקות ויגידו לכם לנוח בבית. לרוב הרופאים במיון מחלקים גימלים “שתנוחו” קצת בבית.

2)להגיע למרפאה צבאית\ביקור רופא ולהתלונן על מחלה שהרופא יהיה מחוייב לשלוח אותכם להמשך בדיקות בבית חולים. לדוגמה אם נפלתם ומאוד כואב לכם, לרופא אין את הכלים לעשות צילום (מה שיש בבית חולים).

זהו שיהיה בהצלחה.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

Share on facebook
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp

עוד טיפים וכתבות מעניינות!

איך להוציא גימלים ביחידה

קבלת גימלים ביחידה היא חלום רטוב של כל חיילת בצה”ל.אין כמו לקבל את הגימלים “במגרש הביתי” שלך. למעשה בשביל להוציא גימלים בתוך היחידה יש מספר

קראו עוד »

גימלים על טחורים

שואלים אותנו הרבה: “איך מוציאים גימלים על טחורים” או “כמה גימלים מקבלים על טחורים”.לפני שנענה על השאלה צריך להבין קודם כל במה מדובר- מזה טחורים?אז

קראו עוד »
סגירת תפריט